Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Toplumsal Duyarlılık Projeleri kapsamında projeler üretmekte ve yürütmektedir. Bugüne kadar, mülteci çocuk ve gençler, kadınlar, engelliler, ilkokul çocukları, öğrenci ebeveynleri, çocuk tutuklular, risk altındaki çocuklar, öğretmen adayı liseli gençler, infaz memurları gibi gruplarla projeler yürütülmüştür.

Bu projelerde, çalışılan grubun ihtiyaç ve niteliklerine göre; edebiyat atölyesi, toplumsal cinsiyet atölyeleri, sanatsal beceriler, bilgisayar eğitimi, İngilizce ve Türkçe kursları, iletişim, sunum teknikleri, stres yönetimi, takım çalışması gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Aynı zamanda yaz tatillerinde çalışanların gönüllü katılımıyla Çalışanlar için Kendini Keşfet adı altında projeler düzenlenir. İlk ve ortaokullardaki 8-13 yaş arası çocuklarla sanatsal beceriler, eğitsel drama, çocuk hakları, barış eğitimi, toplumsal cinsiyet gibi etkinlik modülleri uygulanır. Çalışan anne ve babaların ve çocuk sahibi olmak isteyen bireylerin çocuk yetiştirmede dikkat etmeleri gereken konular ile ilgili bilinçlendirici  çalışmalar içerecek yeni bir projeye; Bilinçli Ebevynlik Projesine başlıyoruz.

Proje kapsamında aile yaşamı, anne baba olmak, sağlıklı bağlanma, yaratıcı çocuk, öfke yönetimi, teknoloji ve zorbalık gibi değişik konularda seminerler düzenliyor olacağız.

2017-12-10T03:39:18+00:00

Merhaba!

Sitemize hoş geldiniz. Size sunduğumuz hizmetleri detaylı inceleyebilir.
İstediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.